פורטל חינוכי בית שאן - דבר ראש העיר
נווט למעלה
כניסה
banner_up_rosh 2.png

 
 
 
 
הורים ותלמידים יקרים, PICRAFIS (Mobile).jpg
שלמה המלך, החכם מכל אדם לימדנו: "חנוך לנער על פי דרכו".
 
כמי שאמון ואחראי, בין השאר, על הדאגה לחינוכם של ילדי העיר בי ת שאן, אני רואה עצמי מחוייב באופן אישי לחינוכו של כל ילד וילדה בעיר.
 
העירייה, בראשותי, מעמידה את החינוך במקום הראשון בסדר העדיפויות. חינוך טוב הוא הבסיס לצמיחתם של בני אדם משכילים, בעלי ערכים, כשירים ומוכשרים להתמודד עם אתגריה התובעניים של המאה ה- 21.
 
מערכת החינוך מהווה נדבך משמעותי נוסף לגיבוש הערכים עליהם נשען חזון העיר, ערכים של מצויינות , אהבת העם והארץ בצד פיתוח וחדשנות .
 
מעבר לדאגה לחינוך הכלל המוטלת לפתחנו, יש בידינו לסייע במצוקות ספציפיות, בעזרה לילדים לקויי למידה וכאלה הנזקקים לחינוך מיוחד, בבחינת "חנוך לנער על פי דרכו", במינון הראוי לו ובמקום המתאים לו.
 
מערכת החינוך מספקת את ההזדמנויות והאפשרויות הטובות ביותר לדור העתיד ומכינה את התלמידים לחיים בחברה מתוך הכרה באחריות המוטלת עלינו בעיצוב פני הדור הצעיר, במתן הזדמנות שווה לכל תלמיד במסגרות הפורמאליות והבלתי פורמאליות וביצירת מסגרת מיטבית בה יוכל כל אחד מילדינו למצות את כישוריו .  
 
עיריית בית שאן תשקיע כל מאמץ נדרש וכל משאב אפשרי על מנת לאפשר לכל תלמיד ותלמידה בעיר ליהנות מחינוך איכותי.
 
אנחנו מחויבים להכשיר את התלמידים שלנו לקראת העתיד, לקראת עולם שבו יידרשו כישורים רבים, יוזמה, יצירתיות, יכולת להסתגל לשינויים ולחולל אותם במקום ובזמן שבו הם יידרשו על מנת לחיות חיים טובים, מכובדים ומשמעותיים.
 
אני מאחל לכולנו-   תלמידים, הורים,  מחנכים, מורים,  יועצים, עובדי מנהלה ואנשי משק ולכל מי שיש להם קשר עם מערכת החינוך בבית שאן שנת לימודים פורייה, שנה שבה כל תלמיד וכל תלמידה יוכלו להפיק ולמצות את כל היפה ואת כל הטוב שבחינוך בכלל ובבית הספר שלהם בפרט.
 
 
רפאל בן שטרית
                                                                                                                 ראש העיר