בית שאן - dvar
נווט למעלה
כניסה
banner_up_big 2.png
מנהלים יקרים ,
 
בפתחה של שנת הלימודים החדשה תשע"ז, הננו שולחים את ברכותינו לכל המנהלים בבתי-הספר ולכל הצוותים החינוכיים, לחברנו המפקחים מר שלום אדרי וגברת , למנהלת המחוז ד"ר אורנה שמחון ומר חיים גבאי מחמ"ד צפון, על העבודה המשותפת, התמיכה וההקשבה ולכל השותפים מהגופים המתערבים הפועלים בעירנו בעשייה החינוכית בכל הגילאים והסקטורים.
ברצוננו להודות לראש העיר מר רפאל בן שטרית,שנותן לנו גיבוי מלא במלאכת הקודש ועוסק יום יום בגיוס משאבים אדירים למערכת החינוך, בתשתיות וסביבה לימודית ובתוכניות פדגוגיות רבות לטיפוח מצוינות והישגים לימודיים.
אנו מודים לחברי פורום החינוך על העבודה הפורייה והשותפות המיוחדת שמהווה ערך מוסף ומיוחד לעיר בית שאן .
אנו פועלים עפ"י עקרונות המבוססים על טיפוח מצוינות, הישגים לימודים, הנחלת ערכים בכלל וערכי יהדות בפרט ומאבק בלתי מתפשר במיגור ומניעת אלימות לסוגיה במערכת החינוך ובקהילה בכלל.
השנה פועלות בעיר תוכניות מגוונות: התוכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון , תכנית בחירה מבוקרת ופיתוח ייחודיות בבתי הספר ,התכנית ההוליסטית והרצף הפדגוגי שמובילה רשת אורט, פרויקט מסע אנגלית שיפעל בבתי הספר בעיר ,פרויקט עיר ללא אלימות ותוכנית מעוף וחינוך סביבתי-של הקק"ל שתחדש את פעילותה בבתי הספר בעיר.
הננו מודעים לאתגרים העצומים הניצבים בפנינו להפיכתה של מערכת החינוך של בית שאן למובילה,הישגית ומצליחה וזה בזכות הכוחות הנפלאים ובהון האנושי של מערכת החינוך.
אנו גאים בכם מנהלים יקרים ובצוותים החינוכיים בכל בתי הספר שנושאים על כתפיהם את הלפיד והמחויבות לחינוכם של ילדי בית שאן במסירות רבה ובשליחות קדושה. כולנו תקווה ששנת הלימודים תשע"ה, תהיה מוצלחת ופורייה, עתירה בהישגים, שנה של פריצת דרך ושינוי מציאות. כולנו אמונה שביכולתנו לעשות את השינויים הנדרשים למען קידומם וחינוכם של ילדינו.
הנני מאחל לכם ולבני המשפחות שנה של הצלחה, ערכית ומצויינת
 menashe.jpg