בית שאן - news tomerrabin
נווט למעלה
כניסה
banner_page.pngבטקס חגיגי נחנך בית הספר תומר במשכנו החדש בקריית רבין
-----
מנהלת בית הספר מרים עיני: " ראש העיר עמל, טרח ושקד כדי שנגיע לרגע זה למרות שחלק גדול מהאנשים היה סקפטי.  תמיד האמנת, רפי, שנתחיל את שנת הלימודים במשכננו החדש. השקעת מאמצים כבירים. הבטחת – וקיימת ועל כך מגיעה לך תודה גדולה מכולנו"
בטקס חגיגי ומכובד נחנך השבוע בית הספר תומר במשכנו החדש בקריית רבין. הטקס נערך במעמד ראש העיר רפאל בן שטרית ורב העיר יצחק יוסף לסרי ובהשתתפותם של מ"מ ראש העיר אליעזר כהן זדה, סגן ראש העיר פנחס בדוש, חבר מועצת העיר מוריס מיארה, מנהל מחלקת החינוך הנבחר מנשה מוסאי, מפקחים, תושבי העיר והורי התלמידים. 20140909_103401.jpg

בבית הספר תומר לומדים 183 תלמידים ועובדים בו 15 מורות ומורים.  בברכה שנשאה בטקס חגיגי מנהלת בית הספר, מרים עיני, היא הודתה  למי שהשקיעו מאמצים גדולים על מנת לאפשר את חנוכתו של בית הספר במתחם החדש שלו, בקריית רבין, בתחילת שנת הלימודים הנוכחית. "אנו שוקדים על המשך פיתוח בית הספר וכצוות נמשיך בשינויים מהותיים בדרכי הוראה, למידה המותאמת למאה ה- 21",  ציינה עיני.  לקראת סיום דבריה הודתה מנהלת בית הספר לראש העיר, אשר לדבריה עמל, טרח ושקד כדי שנגיע לרגע זה למרות שחלק גדול מהאנשים היה סקפטי. "תמיד האמנת שנתחיל את שנת הלימודים במשכננו החדש. השקעת מאמצים כבירים. הבטחת וקיימת. תודה לך ולכל האנשים שסביבך".
בדברים שנשא ראש העיר בטקס הוא אמר כי לא  ניתן היה להשלים את בנייתו של בית ספר תומר בלי מאמץ גדול ומיוחד של הרבה אנשים יקרים. בדבריו, ציין בן שטרית במיוחד את מנהלת המחוז אורנה שמחון ואת תמיר בן משה ממשרד החינוך וגם את מנהל מחלקת החינוך היוצא עמי שמואל שסייע רבות להשלמת הפרויקט שהחל כבר לפני 13 שנים בתקופת כהונתו של פיני קבלו ואחר כך זכה לקידום על ידי ראש העיר לשעבר ז'קי לוי.
ראש העיר שיבח  והודה במיוחד לפרוייקטור מטעם העירייה יצחק כנפו שדחף, ריכז וקידם את כל תוכניות העבודה וההכנות לפתיחתו  בסיועו של הקבלן תאופיק דראוושה שביצע בפועל את העבודה הנפלאה.
את הדברים סיכם יו"ר ועד ההורים של בית הספר תומר, ירון בן ברוך שאמר, כי הוא שמח שלאחר שנים של תקווה וחלום נפלה בחלקם הזכות לראות ולחנוך את פרוייקט בית הספר החדש שהוא אחד ממבני החינוך האיכותיים בארץ ." כמי שהיה שותף לכל התהליך מתחילת הדרך, אני יודע להעריך את גודל ההישג להביא לסיומו והשלמתו של הפרוייקט האדיר הזה".