בית שאן - newsapp
נווט למעלה
כניסה
banner_page.pngמיזם חדש - אפליקציה חדשנית תופעל בבתי הספר היסודיים בעיר:
הורים לתלמידים יקבלו עדכונים 'און ליין' בנעשה בבתי הספר שבהם לומדים ילדיהם
-----
המיזם החדש מהווה קפיצת מדרגה בקידום החינוך בעיר.  ראש העיר רפאל בן שטרית: "האפליקציה החדשנית מקלה על הורים להיות מעורבים באופן מהותי ומשמעותי יותר מכפי שהיה בעבר".
עיריית בית שאן בשיתוף עם  'סיסמה לכל תלמיד' תפעיל השנה אפליקציה חדשנית בבתי הספר 1.pngהיסודיים בעיר. במסגרת יוזמת החדשנות וקידום החינוך הטכנולוגי בעיר חשף המיזם אפליקציה שתאפשר להורים לקבל עדכון שוטף ומידע על ילדיהם הלומדים בבתי הספר באופן אוטומטי.
אפליקציית "סיסמה לכל תלמיד" זמינה וניתן להורידה גם לאיפון וגם לאנדרואיד. לאחר רישום קצר תדע האפליקציה לזהות כל הורה והילדים שלו לפי בתי הספר היסודיים בהם לומדים.
האפליקציה תאפשר לכל הורה לקבל מידע על אודות ילדיו הלומדים בבתי הספר במגוון של נושאים, לרבות - משוב מצד המורה להורים על התלמיד, מערכת השעות השבועית, לוח האירועים הבית ספרי, הודעות אישיות וכלליות מבית הספר, שיעורי הבית ופעילויות שונות המתקיימות מבית הספר.

דובר העירייה מציין שאת הסיסמה הראשונית לאפליקציה והדרכה קצרה יוכלו ההורים לקבל מצוות ביה"ס.
ראש אגף החינוך, עמי שמואל, שהציג את האפליקציה החדשה בפני מנהליהם של בתי הספר, אמר השבוע: "אני מברך על היוזמה של המיזם ומודה ל'סיסמא לכל תלמיד' על פעילותה בבית שאן. אני מבקש להביא את  העניין לידיעת ההורים על מנת שיעשו שימוש מושכל ויעיל באפליקציה זו  שהיא נעימה וקלה למשתמש".
גם ראש העיר, רפאל בן שטרית, רואה בהטמעת טכנולוגיה ייחודית זו במערכת החינוך אמצעי טכני וטכנולוגי חשוב מאין כמוהו להעמקת המעורבות והקשר בין ההורים ובין בתי הספר שבו לומדים ילדיהם. "חשיבותה ותועלתה של אפליקציה זו אינן מתמצות רק באופן שבו היא מקלה על הורים להיות מעורבים באופן משמעותי יותר מכפי שהיה בעבר בבית הספר שבו לומדים ילדיהם; היא מאפשרת להורים להתעדכן באופן שוטף בנעשה בבית הספר ובכך לסייע לילדיהם באופן אקטיבי ואפקטיבי יותר מאשר בעבר על בסיס המידע החשוב, הנגיש וזמין להם בכל עת", אמר בן שטרית.