בית שאן - newskaiz
נווט למעלה
כניסה
banner_page.pngאוהל קיץ לילות לבנים
 
מאות בני נוער יהנו בחודש הבא ממגוון פעילויות בשעות הלילה באוהל הקיץ של מחלקת הנוער של עיריית בית שאן. ראש העיר ז'קי לוי: "האחריות שלנו כלפי בני הנוער אינה מסתיימת בזמן חופשת הקיץ. יש לנו סיפוק מכך שרבים יזכו למסגרת בשעות לא קונבנציונליות ויהנו מפעילויות רבות"
  
החופש הגדול הוא בעיקר כאב ראש אחד גדול להורים שמחפשים תעסוקה לילדים. בני הנוער ערים עד שעות הלילה המאוחרות, יושבים ליד המחשב, מסתובבים ברחוב חסרי מעש ובעיקר ... משתעממים. אבל כל זה השתנה כמעט untitled2.pngלחלוטין בשנים האחרונות בבית שאן :
מחלקת הנוער של עיריית בית שאן תפעיל במהלך חודש יולי, זו השנה הרביעית ברציפות, את אוהל קיץ "לילות לבנים" בפארק הבנים בעיר שהפך לאטרקציה גדולה בשנים האחרונות ומשך לשם מאות בני נוער שנהנו מדי לילה וייהנו גם השנה, בין השעות 22:00-2:00 ,ממגוון רחב של פעילויות, בחינם כמובן: קריוקי, פעילויות ספורט ומתקני אתגר, מסע אופניים לאור ירח, תחרות ניווט, משחקי פלייסטיישן, בינגו, משחקי שולחן, סדנאות יצירה, שתייה וכיבוד קל, הכנת פיתות וחם-חם, ערב כישרונות צעירים, ועוד מגוון רחב של פעילויות. השנה גם הוסיפו פעילות זומבה לבנות בלבד, שתתקיים מידי יום שלישי. הפעילות כולה הותאמה לצרכי בני הנוער ולבקשותיהן.

פרט לכך ייהנו בני הנוער משחייה לילית בבריכה העירונית במחיר סמלי, ערב סטנד-אפ עם שאולי בדישי ורועי צברי במחיר מוזל במיוחד ומנסיעות מסובסדות לאטרקציות ברחבי הארץ דוגמת ימית 2000, סופר-לנד ועוד.
 
ראש העיר ז'קי לוי תיקצב זו השנה הרביעית ברציפות את פעילות אוהל הקיץ לנוער באמצעות אגף החינוך בעירייה ופרט לכך גייס תקציבים נוספים מגופים ציבוריים.
"יש לנו סיפוק רב מכך שבני נוער רבים זוכים למסגרת ופעילות גם בשעות לא קונבנציונאליות. האחריות שלנו כלפי בני הנוער אינה מסתיימת בזמן החופשה מהלימודים. גייסנו לא מעט משאבים והכנו עבורם מגוון רחב של פעילויות שהפכו את חופשת הקיץ שלהם למהנה יותר", אמר ראש העיר ז'קי לוי.
 
גורמים רבים ביישוב נרתמו ו"התגייסו" לסייע, רובם בהתנדבות: עובדי מחלקת הנוער ואגף החינוך, מדריכי נוער, בית חם, קידום נוער, מורות חיילות, בנות השירות הלאומי, הגרעין התורני, מועצת הנוער, גרעין הצופים, תנועת בית"ר, תנועת אחריי, סיירת הורים , מתנדבי הרובעים, שותפות 2000 ועוד רבים וטובים.
מנהלת מחלקת הנוער בעירייה, לימור לוי, התאימה בשנים האחרונות, יחד עם רבים אחרים, את שעות הפעילות שלה לשעות הפעילות של הנוער: " צוות מחלקת הנוער עושה את זה מכל הלב והתגובות של ההורים ובני הנוער נותנות לנו סיפוק עצום. זו החובה שלנו כעיר לצד זכות גדולה להיות שם עבורם. זה המקום להודות לראש העיר ז'קי לוי שגייס את התקציבים להפעלת הפרויקט, למנהל אגף החינוך עמי שמואל ולכל הגופים והאנשים שנרתמו לסייע, חלקם הגדול בהתנדבות".